خود کنی

سلام من حمید هستم 14 سالمه و بار ها خواستم بیام و داستان دوروغ بنویسم اما نشد این خاطره راسته!
وزنم 45 قدم 165 و کیرم کلفت و 13 سانته لاغرم ولی خوش اندام تا حالا سکس نداشتم ولی سعی به فراهم کردن کس برای خودم تو خلوت کردم
 
خلاصه یو روز که تو حموم فهمیدم سوراخ کون چیه انگشت کردم توش ولی بعدش به سختی ریدم و لذتی نبردم! و بعدا از این سایت یاد گرفتم جق بزنم و خیلی ناراحتم که یاد گرفتم. در این 3 یا 4 سال خودم اگشت می کردم و بعد ها از اشیا مثل خودکار یا ماژیک یا از این مسواک های حمام که برای لیف زدن استفاده میشه و دستش باقصر 2 سانته یا خیار یا حتی آفتابه و شیلنگ استفاده می کردم و الان فهمیدم که من از این چیزا لذت نمی برم و فقط باید جق بزنم و فقط شرایط تو حمام فراهم بود. البته در این مدت 2 بار کیر مصنوعی با چسب تفنگی ساختم که خیلی ردیف شد اما لذتی نبردم!
یه روز تو حمام خوب توی کونمو شستم و از انگشت شروع کردم تا به 3 تا تنگشت رسیدم تا جایی که آه می کشیدم از حمون مسواک استفاده کردم و تا 12-15 سانت کردم تو و جق زدم و بعد کون درد و ریدن!
من از داستانای مردم یاد گرفتم با کیسه فریزری کس بسازم و حال کنم همین طور که تو کیسه تلمبه می زنم آبم میاد و تو بین 2 کیسه ی پر از آب می پاشه و خر کیف می شم!
یه بار داشتم به سوتین های خواهرمم تو کشوش ور می رفتم که اومد دید!
مرسی که خوندید
جق نزدید خود ارضایی نکنید و به هم کس و کون ندید و از هم فیلم سوپر نگیرید
من عاشق زنها هستم زنهایی که خوندن نظر بدن
کسایی که کون دادن به بقیه به من بگن چیکار کنم از خودکنی لذت ببرم با هزار تا چیز لیز هم امتحان کردم ولی بعد با بدبختی ریدم!
نوشته: حمید
 

0 Replies to “خود کنی”

  1. منم خودکنی میکنم با دسته خشک کن انقدر حال میکنم کسم خیس خیس میشه بعدش با جای اسپری میکنم تو کونمو کسمو میمالم بعدش ابم میاد حال میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*