کون لطیف پسر همسایه

تاریک | روشن

سلام
در واقع من یه پسر همجنس باز بودم (چون الان نیستم) که بخاطر محدودیت های اجتماعی که داشتیم از این راه خودم رو ارضا می کردم. اما بعد دانشگاه قبول شدم تهران و به مرور تونستم با جنس مقابل روابطم رو شکل بدم. اون روزا تو شهرمون ، یه پسر همسایه ای داشتیم که از من 1 سال کوچیکتر بود و تقریبن از بچگی با هم بزرگ شدیم. وقتی هنوز راهنمایی نرفته بودیم با هم ور می رفتیم و تابستونا میومد خونهء ما می رفتیم بالا و با کون هم حسابی حال می کردیم. بزرگتر که شدیم موقع دبیرستان باز دوباره روابطمون نزدیک تر و نزدیکتر شد و در مورد نیاز هامون با هم حرف می زدیم. بدمون نمی اومد دوباره یه کارایی بکنیم و منم خیلی حشری بودم. اول اون موافق نبود و می گفت چش تو چش هم نمی تونیم بندازیم ولی من خیلی نیاز داشتم و اصرار می کردم(گرچه الانم با اینکه کم همو می بینیم ولی تکیه گاه همیم). خلاصه موافقتش رو تا حدی جلب کردم و گاهی کلّن به حساب دوستی میومد خونهء ما و منم بالعکس و هر دومون دنبال موقعیت می گشتیم.

یه بار اومد پیش من و رفتیم تو اتاقم طبقهء بالا. اون موقع سعی کردیم با مالیدن هم کمی لذت ببریم که من خیلی حشری شدم. کیر من قشنگ دوبرابر اون بود از نظر طول و با اینکه اون تپل بود و من لاغر. اما تخمای من خیلی بزرگ نشده بودن هنوز ولی مال اون مثل خودش تپل و آویزون بودن. همچنین من سبزه بودم و اون سفید و خیلی کم مو و قد هامون هم یک اندازه بود. من طاقت نیاوردم و شلوارم رو دادم پایین و مال اون رو هم خودم کشیدم پایین سریع. هر دومون سیخ کرده بودیم و عرقمون در اومده بود. من همیشه پیش دستی می کردم و نشستم و شرو کردم با کیرش و تخماش ور رفتن و اونم حال می کرد. آروم آروم رفتم سراغ کونش که سفید و تپل بود و خداییش دست کمی از کون دخترای خوب نداشت.دستمو کردم لای کونش و سوراخش رو جست و جو می کردم با دست دیگه هم کیرش رو می مالیدم حسابی و یادم نمیاد تف زدم حتا بهش فک کنم و خیلی داش حال می کرد منم داشتم کونشو می مالیدم و انگشتمو آوردم کردم تو دهنم و کلی هم تف ضمیمش کردم و بردم بکنم تو سوراخش. اون که صاف واساده بود لپای کونش چسبیده بود به هم و نصف تفا مالید میون دوتا لپ.

تا انگشتم رسید به سوراخ اونجوری که خودم ازش لذت می بردم محکم فرو کردمش تو که خیلی دردش اومد و غرغر رو شرو کرد که کسی نیاد و اینا…من خیلی فطری علاقه داشتم کونش رو ببوسم و اون لپایشو چن بار گاز گرفتمو و کردم تو دهن و لیسیدم که دیدم فایده نداره. کیرو ول کردم و رفتم پشتش با دست لپا رو از هم باز کردم و لبو زبونو چسبوندم به سوراخ کونش که خیلی خیلی ناز بود و شرو کردم به گاز گرفتن و لیسیدن سوراخو زبونمو تونستم بکنم تو سوراخش یخورده …اونم حشری شده بود و آه آه می کرد و این در حالی بود که ایستاده بود. منم صورتم رو کامل لپای کونش پوشونده بود و از لای جرز کونش نفس می کشیدم. داشت برای خودش جق می زد خیلی آروم و منم کیرم سفت شده بود خیلی . خلاصه لپا و سوراخش حسابی خیس شده بودن که من دست کشیدم و پا شدم کیرمو گذاشتم لای کون قلمبش و شرو کردم به تلمبه زدن اما کیر من به خاطر قلمبگیه کونش می خورد در سوراخش با کمی فشار و تو نمی رفت چون هنوز خیلی بلد نبودیم…وای خدای من ، چه حالی می داد…کونی که چند سال بود دست بهش نزده بودم رو داشتم هر کاری می خواستم می کردم. بعد گفتم بیا تو شرو کن که اومد پشتم ولی دوست نداشت که کونمو بلیسه اما شرو کرد مالوندنش و یه بار لباشو مالید میون لپای کونم. خداییش من با این که چاق نبودم ولی کون خیلی خوبی داشتم و از این کاراش هم لذت بردم .

بعد تف کرد میون کونم و منم یه تف مالیدم دوره سر کیرش و گذاشتش لای کونم و شروع به تلمبه زدن کرد داشت خیلی حال می کرد که بخاطر ترسمون ول کردیم و گفتیم بریم تو زیر زمین ما. خلاصه من که اونجا برای خودم کارگاه کوچیکی داشتم برای مکانیکی و نجاری و این کارای فنی که دوس داشتم به این بهونه رفتیم پایین…باورم نمی شد که این واقعیت بود…پایین که رفتیم در رو هم بستیم تا خیالمون راحت بشه و این بار لباسارو در آوردیم…اون که تپل و سفید بود پستون داشت یه ذره و با اون بدن سکسی و بدون مو هنوزم به خیلی از دخترا ترجیحش می دم. شرو کردیم از هم لب گرفتن که خیلی حالی نداد و من شرو کردم با پستوناش ور برم و نوکاشو می مکیدم و جالب اینکه اونم لذت می برد. بعد اون دست انداخت کیر و خایهء منو گرفت و شرو کرد به مالیدن و منم دستامو انداخته بودم دور کردنش و تقریبن ازش آویزون بودم و آه و اوهم برا بود و لذت می بردیم جفتمون. بعد دیگه گفتیم بکنیم. چون می دونیستم آب من زود تر میاد و اون خوشش نمی یاد اول اون کرد. من که اونقد حشری بودم می خواستم از هر چیزی لذت ببرم و تا جایی که می تونستم دولّا شدم تا سوراخ کونم حسابی در دست رسش باشه ،

آخه اون کیرش مثل من بلند نبود و 7 8سانت بود اما کلفتیش بدک نبود. اما اون خوشش نیومد و حق هم داشت چون دیگه چیزی از کون باقی نمونده بود. خلاصه ایستادم و کیرش رو تف زد حسابی و آروم کرد لای کونم. و شروع کرد به تلمبه زدن. کیرش به سوراخ کونم می رسید اما تو نمی رفت و گویا اون از همین کار هم خیلی داشت لذت می برد و من هم لذت می بردم. … بعد دم اینکه آبش بیاد گفت من نمی خام آبمو بریزم بهت و در آورد و شرو کرد به جق زدن و ریختش تو سطل آشغال. دمشم گرم مرام گذاشت. بعد نوبت من بود رفتم پشتش و دوباره لبامو چسبوندم به سوراخ کونش و شرو کردم به لیس زدن و خیس کردن و حتی با انگشت تفا رو حل می دادم تو سوراخش. لای کونش رو هم همینطور خیس کردم و پا شدم. اینبار اون خودش خم شد و با وجود این بازم لپای کونش خوب بودن و کیرم میمالید لاشون. آروم کیرمو بردم تا دم سوراخش و یه خورده مالیدم روشو کمی هم فشار می دادم و می مالیم از بالا تا پایین چاک کونش و داشتم حال می کردم. اونم داشت لذت می برد. اون موقه کیرم سه سانتی قطرش بود و درازیش 11 12 سانت بود. ته کیرمو گرفته بودم و با دست هدایتش می کردم و سر کیرمو که قلمبه تر هم شده بود آروم گذاشتم رو سوراخ کونش. واااای چه لذتی بردم اون لحظه.

اون که سوراخش رو شل کرده بود موجب شد تا سر گوشتالوی کیرم روی سوراخ گوشتالو و داغ کونش قرار بگیره و تقریبن سر کیرم رفت تو….لذتی که از اون چند ثانیه بردم از تلمبه زدن بعدش نبردم. اون هم داشت حال می کرد و می گفت بکن تو تا ته…منم آروم شرو کردم به فشار دادن و تقریبن 10 سانتش رو کردم تو کونش. اون احساس خوبی از این حالت نداشت اول و می گفت مثل ریدنه من هم احساس خاصی نداشتم و فهمیدم باید حرکت داد. بعد شرو کردم برای اولین بار تلمبه زدن و شاید خیلی خوب نبود اما آروم آروم برای هر دومون لذت آور شد. درست همون جاهایی که من خیلی حال می کردم اون هم همین احساس رو بروز می داد و بعد از 2 3 دقیقه دیدم آبم اومد و کیرو تا جایی که میرفت تو فرو کردم و اونم از اون ضربه خوشش اومد. وقتی کامل آبم رو خالی کردم کیرو در آوردم و رفتیم…
باز هم تا مدت ها با هم سکس داشتیم و کلی روش های مختلف رو امتحان کردیم.

نوشته: امید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top