لذت بی نظیر

سلام
من تازگی با این سایت آشنا شدم و خوشحالم جایی پیدا شد تا بتونم احساساتم رو به راحتی بیان کنم :
من اولین بار در دوران راهنمایی و در اوج دوران بلوغ با مبحث سکس آشنا شدم ، یکی از همکلاسیهام به نام ح گ که خیلی هم خوش تیپ و خوش هیکل بود موقع آماده شدن برای امتحانات آخر سال و زمانی که خودمون رو برای امتحانات آماده میکردیم وایییییی نمیتونم بگم قلبم از یادآوری اون روزها صد برابر تندتر میزنه ،

اون روز تو اتاق من داشتیم درس میخوندیم که مادرم برامون چای و بیسکوییت آورد تا خستگی در بیاریم ، ح گفت بیا بیسکوییت رو بزاریم دهنمون و اشتراکی بخوریم .
وقتی شروع کردیم به خوردن نفهمیدیم چی شد که یهو لبامون رو هم قرار گرفت و تا به خودمون اومدیم دیدیم داریم لبهای همدیگه رو میخوریم . بعد هم دستهامون رفت رو کیر همدیگه و اون اتفاق خوشایند افتاد ، اتفاقی که همیشه از وقوعش خوشحالم و تا عمر دارم با اون خاطره شیرین لذت میبرم .
بی اختیار شروع کردم به خوردن و ساک زدن کیر خوش فرم اون عزیز و ناگهان دیدیم به حالت 69 قرار گرفتیم ، نمیدونستیم کجای همدیگه رو بخوریم و لیس بزنیم . بعد از چند دقیقه مثل آدمهای مست شروع کردیم به انگشت کردن همدیگه و بعد هم کیر نازشو براش تف زدم و گذاشت در سوراخم ، وقتی میخواست بکنه تو کونم بی اختیار دردم اومد و شروع کردم به ناله . اونقدر مهربون و ماه بود که خودشو نگهداشت و به شهوتش غلبه کرد ، چند دقیقه ای با لیس زدن سوراخ کون هم مشغول بودیم که پیشنهاد کرد من بکنمش ، چون تازه داشتیم بالغ میشدیم و کیرمون زیاد بزرگ نبود بعد از چند لحظه بدون هیچ مشکلی دیدم کیرم تو کونشه و آتیش تمام وجودمو گرفته . داشتم میسوختم هیچ وقت تا آخر عمرم اون لحظه رو فراموش نمیکنم . بعد از چند دقیقه یه حس تازه تمام وجودم رو فرا گرفت یه حس تازه و جدید .

چون نمیخواستم اون حس تموم بشه ازش خواهش کردم اون شروع کنه .
این بار وقتی کرد تو کونم به جای درد لذت بی نظیری جای همه چیزو گرفت ، لذتی که تا آخرین نفس فراموش نمیکنم و وقتی بعد از چند دقیقه آب گرمش رو ریخت توم …. دیگه من مفعول شدم .
ببخشید نمیتونم اون لحظات رو هیچ مدل براتون تشریح کنم ، فقط یادم نمیره که هم زمان ارضا شدیم و از اون روز تا حالا رابطمون ادامه داره . هردو متاهلیم اما وقتی فرصتی گیر میاریم و تو آغوش هم فرو میریم تازه شکرگزار خداوند میشیم که این نعمت رو نصیب هردومون کرد .
ممنونم ح عزیزم برای همه چیز 😘

ببخشید چون اولین داستان من بود شاید خیلی براتون جذاب نبود .✋

One Reply to “لذت بی نظیر”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*