لامپ تو کوس

سلام
من تانیا هستم.دختری از دیار … در استان فارس.
جالبه بدونید با اینکه من پورن استار نیستم اما تقریبا همه تو تمام دنیا فیلم کس منو دیدند.
بله درست حدس زدید، من همون دختری هستم که چند سال پیش موقع خودارضایی با لامپ، لامپ توی کسم گیر کرده بود و منو بردن بیمارستان و از عملیات درآوردن لامپ از توی کسم فیلم گرفتند و همه جا پخش شد و آبروم رفت. البته خوشبختانه چون توی فیلم قیافم معلوم نبود، غیر از کسانی که منو میشناختند و درجریان قضیه بودند ، کسی نفهمید که این فیلم از کس من بوده ولی خوب همون چند نفر هم کافی بود که من برای یک مدت طولانی دچار افسردگی بشم و کلی دهنم سرویس بشه.
حالا میخوام براتون داستان اون شب رو تعریف کنم که چی شد که لامپ رفت توکسم.
اول بگم من قبل از اون قضیه نامزد داشتم و نامزدم پردمو زده بود ولی نامزدیمون به هم خورد و من موندم با یک کس پاره.
بعد از اون مرتب خودارضایی میکردم و گاهی با مریم و پریسا دوتا از همشاگردیهام که تو شهر شیراز هم خوابگاهی بودیم لز میکردم.
آخه من تو شیراز دانشجو بودم و از اونجا تا شهرمون سورمق سه ساعت راه بود و من برای راحتی بیشتر خوابگاه گرفته بودم.
اون شب قرار بود با مریم و پریسا برنامه داشته باشیم.
شب که شد هردوتاشون اومدن و شروع کردیم که یهو پریسا یک لامپ سوخته که از توی راهرو باز کرده بود آورد و گفت کی میتونه اینو بکنه تو کسش؟
مریم گفت کثافت میشکنه کسمونو جر میده ها
پریسا گفت من میکنم ببین و خیلی راحت لامپو کرد تو کسش و عقب جلوش کرد و کلی حال کرد تا ارضا شد. اون موقع فهمیدم چه کس گشادی داره.
بعد پیش خودم گفتم حالا که اون میتونه حتما منم میتونم دیگه.
گفتم پریسا جون تو منم میکنیش؟
پریسا گفت آره تانیا جان. بیا حسابی بهت حال بدم
مریم روغن زیتون آورد و در کسمو چرب کرد و پریسا لامپو با فشار کرد تو کسم. فکر کنم کسم پاره شد چون خیلی سوخت و درد گرفت اما بالاخره رفت تو.
مریم اومد سرلامپو از دست پریسا گرفت و داشت عقب جلو میکرد که یهو قسمت فلزی سر لامپ چون لامپ سوخته بود کنده شد و موند تو دست مریم و قسمت شیشه ای لامپ تو کس من گیر کرد
هم من خیلی ترسیدم هم اون دوتا.
اگه لامپ تو کسم میشکست بدبخت میشدم چون اون تو رو جر میداد و دهنم سرویس بود.
اون دو تا کثافت سریع لباسشونو پوشیدن که فرار کنند و من که نمیتونستم تکون بخورم با کلی التماس ازشون خواستم که لا اقل به اورژانس زنگ بزنند و بعد برن.
اونها هم به اورژانس زنگ زدند و در اتاقو باز گذاشتند و گفتند به حراست دم در پایین میگیم پات شکسته که بذاره اورژانس بیاد تو
اونها رفتن و نمیدونم به کی چی گفتن که ظرف ۵ دقیقه اتاق پر آدم شد و همه منو تو اون وضعیت دیدند و چقدر مسخرم کردند و به من خندیدند.
بعد نیم ساعت اورژانس رسید و منو به بیمارستان منتقل کردند و باقی قضایا و نحوه خروج لامپ از کسم رو هم که حتما تو فیلم دیدید. فقط خدا رو شکر که لامپ تو کسم نشکست وگرنه اون تو پاره میشد و من بدبخت میشدم.
نکته جالب این بود که همونطوری که تو فیلم دیدید پرسنل اتاق عمل کلی منو دعوا کردند و مسخرم کردند و مثلا اگه یادتون باشه میگفتند چه بویی هم میده.
آخه یکی نیست بهشون بگه تو کارتو انجام بده دیوس ، چیکار به کس من داری؟ من دوست دارم لامپ بکنم تو کسم. به توچه؟
اما واقعا روز بدی بود و آبروم در سطح بین المللی رفت.
اما توصیه ای که به خانمهای عزیز دارم اینه که لامپ نکنید تو کستون که خیلی دردناکه و به آقایون هم توصیه دارم که لامپ تو کس خانمها و یا زیدهاتون و یا جنده هایی که بلند میکنید نکنید چون ممکنه لامپ بشکنه و دهنشون سرویس بشه. پیامم برای مریم و پریسای کس گشاد هم اینه که کاریو کا ازش مطمئن نیستید نکنید که موجب بشید یه ملت کس یکی مثل منو ببینند و آبروم بره.

نوشته: تانیا

توصیه ی ادمین: اگر واقع میخواید لامپ تو کوستون بکنید از این مدل دیلدو استفاده بکنید خطری هم نداره 🙂

3 Replies to “لامپ تو کوس”

  1. باید بری از تک تکشون شکایت کنی چون دکتر طبق سوگند نامه ی سقراطه بقراطه کیه نباید اسرار بیمارو فاش کنه
    گوه خوریش به کسی نیومده تو‌ چیکار کردی با خودت وظیفشه که کمکت کنه و گوه اضافیم نخوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*