کیر شیرازی

از بچگی یه وقت هایی دوست داشتم با کیر ور برم و به هر بهانه ای به کیر دوست هام دست میزدم تا این که 6 ماه پبش تو اینستا با یه پیچ گی برخوردم . فیل ام یاد هندوستان کرد و گفتم یه کم کرم بریزم ببینم چه خبره .

بعد کلی چت و دایرکت و عکس و ِ…… با یکی قرار گذاشتم طرف بچه شیراز بود و یه خاور داشت که بار از این شهر به اون شهر میبرد …
اون روز خیلی بارون میومد و حسابی همه خیابون ها خلوت و داخل ماشین هم اصلت دید نداشت .
خلاصه باهاش تو کمربندی نوروزی بابل قرار گذاشتم و رفتم تو خاورش بدون معطلی گفتم درش بیار و تا ته کردم تو دهنم . نگاهش که کردم دیدم داره از لذت دیوونه میشه و این حالش منو حشری تر کرد واسه خوردن کیرش کیر گوشتی توپلی داشت خیلی دوس داشتم یه 10 دقیقه ای با ولع تمام خوردم و تا ته میکردم تو دهنم و حلقم ازش پرسیدم دوس داری هی میگفت کشتی منو کشتی منو که خیلی حشری تر میشدم از اینکه راضیه ازم و هم خودم دوس داشتم .

 
بعد یک ربع داشت آبش میومد گفت داره میاد داره میاد منم یه چندتا مک محکم زدم به کیر شو همه آب و ریختم تو دهنم یه دو سه دقیقه ای هم بعد ارضا شدنش کیرش و خوردم . که حسابی سست و بیحال شده بود . بعدش خودم هم جق زدم ریختم رو کیرش .
بعدش هم سریع خداحافظی و از محل دور شدم .

بعد اون هم دو بار دیگه رفتم سر قرار ولی هیچی مثل اون کیر شیرازی نشد .
نوشته: کیر شیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>