سکس با منشی شرکت تو ماشین

خاطره ای که می خوام براتون تعریف کنم مربوط میشه به سال 89 که من توی یه شرکتی فعالیت می کردم . رشته من کامپیوتر بود و یه جورایی با همه همکارا تو شرکت دوست بودم و یه صمیمیت خاصی بینمون بود.
اسم من علیرضا است و الان 34 سالم هست . منشی شرکت مون تازه استخدام شده بود تقریبا هم سن خودم بود از من قدش کوتاه تر ولی یه کم تپل بود . کلا هیکل خوبی داشت و از خودش خیلی خیلی تعریف می کرد اینو زمانی که باهاش راحت شدم و …. بهم گفت.

 
هنوز باهاش خیلی قاتی نشده بودم با من تماس گرفت از من خواست که تو کارای کامپیوتری کمی کمش کنم من از خدا خواسته رفتم یه صندلی گذاشتم کنارشو به طوری که یه کمی از هم فاصله داشته باشیم و مشکل پیش نیاد پیش همکارا بعدش شروع کردم به توضیح دادن کارهایی که باید انجام می داد و چه فایلهایی کجا ذخیره شدن آخر سر هم ازم خواست تا تو جی میل براش یه ایمیل بسازم و اینکارو کردم حالا آدرس ایمیلشو داشتم . ازش خواستم هر وقت کاری داره من تو جیمیل آنلاین هستم برام پیام بزاره من از اونجا راهنماییش کنم اونم قبول کرد.
چند ماهی از این جریان ها گذشته بود و رفته رفته صمیمی تر شده بودیم به طوری که بعضی مواقع اگه ماشین نداشت من اونو تا یه مسیری می رسوندم و بالعکس یا اینکه صبح های زود که میومدیم شرکت هنوز کسی نیومده بود می رفتیم بیرون یه دوری با ماشین من میزدیم و برمی گشتیم.
خلاصه رفته رفته صمیمی تر شده بودیم. تا اینکه یه روز تو چت جیمیل صحبتامون رفت سمت اون حرفایی که اصلا فکرشو نمی کردم .

 
اون روز من ماشین نداشتم و قرار شد آخر وقت با هم بریم که منو تا یه جایی برسونه . دل تو دلم نبود که اون روز کاری زودتر تموم شه . آخر تایم کاری بود که بهم زنگ زد من دارم میرم زود باش بیا که دیر شده باید بریم و الان به ترافیک می خوریم. منم سریع وسایلم و جمع کردم زدیم بیرون
اولش همه صحبت های امروز و یه خواب و خیال تصور می کردم . راه افتادیم هنوز چند کیلومتر حرکت نکرده بود دلم و زدم به دریا (البته با وجود اینکه با هم صحبت کرده بودیم) دستمو گذاشتم روی پاش اونم داشت رانندگی می کرد یکم دستمو روی پاش مالیدم و کم کم رفتم سمت کسش دستمو گذاشتم روی کسش که دیدم یه آهی کشید و لبش و گاز گرفت به خودم گفتم الانه که بره تو گارد ریل خوب رانندگی خانوما تو حالت عادی عجیب غریبه تو این حالت ببین چه شود.
همینجوری باهاش صحبت می کردم دستم و روی پاش گذاشته بودم گاهی تکون می دادم تا اینکه رسیدیم به جایی که باید از هم جدا می شدیم رفتم یه جای نسبتا خلوت و پیدا کردیم کمی تو ماشین پیش هم نشستیم اونم تو این مدت بیکار ننشسته بود و دست شو گذاشته بود رو کیر من گاهی یه فشاری به کیرم میاورد . دلم میخواست کیرمو در می آوردم می دادم بهش حساب می خوردش و بعدش هم حسابی می کردمش اما حیف نمی شد کاری کرد.
قرار فردا صبح زود و با هم گذاشتیم و بعد خداحافظی.

 
فردای اون روز رفتم یه دوش حرفه ای گرفتم و زود زدم بیرون رفتم شرکت هنوز کسی نیومده بود مجبور بودم تو ماشین خودم منتظر بمونم . هنوز منشی شرکت هم نیومده بود. دل تو دلم نبود که الان میرسه که دیدم با ماشینش اومد و پارک کرد منم برای اینکه تابلو نشه رفته بودم با فاصله زیادی از شرکت پارک کرده بودم که کسی از همکارا متوجه آومدن من نشه. زنگ زدم به موبایل منشیمون و به اون گفتم که کجا پارک کردم و قرار شد بیاد پیش من تا تو این مدت که مونده باقی همکار بیان با هم باشیم.
دو سه دقیقه ای نگذشته بود که دیدم اومدو نشست تو ماشین اول حال و احوال و دست و یه چند دقیقه ای با هم صحبت کردیم . مث دیروز دستم و گذاشتم روی پاش اونم دستشو گذاشت روی کیر من از روی شلوار یکم کیر منو مالید و سرشو آورد طرف من اول یه لب بازی حسابی کردیم و بهم اشاره کرد که کیر مو در بیارم من سریع کیرمو که داشت شلوار و پاره می کرد البته جاشم تنگ بود و در آوردم فقط نوک کیرمو گذاتشم مابقی شو خودش زحمت بکشه تا قدرشو بدونه اون مث کیر ندیده کیر منو آورد بیرون همشو چشماش گرد شده بود گفت به هیکلت نمی یاد یه همچین کیر درازی داشته باشی . گفتم تازه این نمالیده هست اگه خوب بمالیش از این بزرگتر هم میشه.

 
شروع کرد به خوردن کیرم اولش یواش یواش میخورد بعدش دیدم داره همه کیرمو میکنه تو دهنش حسابه حال کرده بودم با هر مکی که میزده انگار می خواست همه وجودم بزنه بیرون. وای چقدر حال می داد. گاهی موقع ها کیرمو از دهندش در میاورد و میرفت سراغ تخمام اونا رو هم حسابی مک میزد دیگه حسابی حال داده بود بهم من دستمو برده بودم از پشت شلوارش برده بودم تو داشتم کونشو ماساژ می دادم و اونو چنگ می زدم با اون دستمم سرشو به طرف کیرم فشار می دادم و خدمو بالا پائین می بردم سرعت ساک زدن و زیاد کرده بود دیگه داشت آبم میومد ولی دلم نمی خواست دوست داشتم حالا حالا برام ساک بزنه سر شو آورد بالا بهش گفتم داره آبم میاد گفت خوب من می خوام بیاد بهش گفتم می خوام همه آبمو بخوری قبول کرد شروع کرد به ساک زدن دوباره که من با فشار بیشتری که به سرش می آوردم که تا ته کیر مو بخوره که یه دفعه آبم اومد . خیلی وقت بود که سکس نداشتم آبم انقدر زیاد بود که به سرفه کردن افتاده بود دیگه نای تکون خوردن نداشتم بهش اشاره کردم که دستمال کاغذی تو داشبورده برداره و دهنش و پاک کنه .
یه چند دقیقه ای گذشت اونم آرایش شو درست کرد آخه رژ لبش پاک شده بود و بجاش کیر من قرمز . بعد اول اون رفت شرکت بعدش من یه ده دقیقه بعد رفتم شرکت . تا آخر اون روز هر وقت همدیگه رو می دیدیم می خندیدیم.
یادش بخیر چه روز خوب و خاطره انگیزی بود.
این اولین سکس ما تو ماشین بود …

 

 

نوشته: ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>