اتفاق شهوتناک

سلام به همه دوستان خوبم
…………..
مهناز همسرم خیلی خوشگل و سفید هست . خیلی هم دوستش دارم . الان هم دو تا بچه خوشگل داریم ولی خب من از اول ازدواج بدجور تو کف خانم برادر مهناز به نام زهره هستم . این زهره خانم ما پوست سفید و شهوتناکی خیلی هم خوشگل هست . آرایش غلیظی هم داره . کوتاه بگم که همیشه تو کفش بودم نمی دونستم چطور میشه باهاش سکس کرد . همیشه به یادش جلق زدم !! تا اون شب غیر منتظره و عجیب رسید :
اون شب مهناز زهره را دعوت کرده بود که موهاش را رنگ کنه . هر دو تاشون خونه ما بودن من هم رفته بودم تو اتاقم و تو سایتها چرخ میزدم . یهو مهناز بعد از 2 ساعت صدام کرد که فرهاد جان ما میریم حمام . زهره هم میاد چون موهام بلند هست خوب بتونم رنگها را تمیز کنم ! من اول خیلی توجه نکردم ولی بعدش که دقت کردم فهمیدم زهره جون هم با مهناز با هم لخت تو حمام خواهند بود . کیرم حسابی شق کرد . خیلی تو کف بودم حشرم هم زده بود بالا . 10 دقیقه گذشت با خودم گفتم لخت میشم من هم میرم تو حمام هر چه بادا باد !!!!!! وقتی حشری بشی عقل هم که کار نمی کنه . آخه زنم هم که تو حمام بود !!

 
خلاصه لخت شدم و با یک کیر سیخ شده رفتم تو حمام . یواش در را باز کردم . چون پرده حمام بود کسی متوجه ورودم نشد . دو تا حوری بهشتی لخت تنها با یک شرت به پا زیر دوش و پشت به من بودن . زهره با موهای بلند مشکی اش داشت موهای مهناز را شانه می کرد مشخص بود که کار شستن موها تمام شده مهناز هم که موهاش را بلوند کرده بود هم زیر دوش چشمهاش بسته بود . مغزم کار نمی کرد کیرم گنده و کلفت مثل یک تنه درخت سیخ بود . رفتم جلو تر . یهو زهره متوجه من شد یک جیغ زد و دستاش را روی سینه اش گذاشت مهناز هم یهو چشمهاش را باز کرد و گفت : تو اینجا چیکار می کنی ؟ وای

 
من گفتم تو رو بخدا من حالم خیلی خرابه بیاین حالا که همه اینجا هستیم یک حالی به هم بدیم . با این حرف رفتم و زیر دوش مهناز را تو بغل گرفتم و سینه هاش را به خوردن مشغول شدم . زهره هم یک کنار رفت و میخواست بره بیرون که دستش را گرفتم و گفتم نه تو را بخدا نرو !!! مهناز اول مقاومت میکرد ولی بعد شل شد . زهره هم به نظر که بدش نمی یومد اومد نزدیک ما به نگاه کردن . نقشه ام این بود با سکس با مهناز زهره را هم حشری کنم و فکر کنم داشتم موفق میشدم چون داشت از روی شرت خودش را می مالید . شرت مهناز را هم درآوردم و شروع به خوردن کسش کردم . لبه وان نشست و پاهاش را باز کرد . زهره هم رفت روبروی ما روی صندلی نشست . یکم که گذشت دیدم آخ و اوف از پست سر میاد زهره خانم هم داشتم کسشون را می مالوندن .

 

کیرم را کردم تو کس مهناز و شروع به تلمبه زدن کردم . زهره دیگه دادش هم در اومده بود . مهناز را رها کرد و رفتم زهره را آوردم . به مهناز گفتم اشکال نداره مهناز هم که حشر و شهوت عقلش را برده بود گفت : نه هر کار می خوای بکن . زهره هم شرتش را در آورد . رو ابرها بودم . دو تا حوری را داشتم می کردم . بی معطلی تو کس آبدار زهره کردم و …. بقیه را هم که خودتان می دونید که چقدر جالب هست . سکس 3 نفره و ….
اون شب تو حمام اونقدر آبم اومد که تا عمر دارم یادم نمیره . فقط خدا کنه زهره از من حامله نشه !!
شوهر زهره سر شب اومد دنبالش ظهر هم ناهار از بیرون سفارش دادیم و خوردیم چقدر روز خوبی بود .
………
امیدوارم از این داستان خوشتان آمده باشد
شوهر زهره هم اخر شب اومد دنبالش

 

نوشته:‌ xxxmitit

4 thoughts on “اتفاق شهوتناک

  1. فقط مراقب باش زهره هم زنت رو نبره شوهرش بکنه البته اگه نکرده باشش تا الان. که حتما کرده

  2. دمت گرم خیلی حال کردم از زرنگیت .
    زن یا دختر حشری واسه سکس توپ از تهران قم ساوه پیام بده .
    09392567505

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>