زندگی‌ یه پلنگ

سلام.

من یه جندم

28 سالمه و همه جامم عملیه . سینه هامو پروتز گذاشتمو سایزشون شده 95 .. کونم خدادادی پروتز بود و این یه موردو پروتز نکردم و لبای پروتزیه گنده دارم . خلاصه هیکل سکسی و پورن استاری واسه خودم ساختم . میخوام یکی از باحال ترین داستانای جندگی کردنمو واستون بگم …

***

من از 17 سالگی کس میدم . البته کونم میدم اما خیلی کم . چون نمیخوام کونم گشاد شه . البته این جنده شدنمم به خاطر پول نبود . ینی زیاد پولدار نبودیم ولی خب زندگی متوسطی داشتیم و از پول جندگیمم خوشم میومدم اما دلیل اصلیم این بود که خیلی آدم هات و تنوع طلبی بودمو نمیتونستم فقط با یه آدم تکراری باشم و همین شد که جندگی رو شروع کردم . البته اوایل که بی تجربه بودم بعضیا اذیتم کردن و پولمو خوردن اما خب الان که 4 ساله کارم اینه دیگه یه جورایی استاد شدم تو این کار . با پولی که ازین راه درآوردم تونستم یه آپارتمان و یه ماشین خوب بگیرم . اینا رو گفتم که بدونین خودم مکان دارم . البته اوایلش که مکان نداشتم خیلی دهنمو سرویس کردن که اگه ازین داستانم خوشتون اومد یکی ازون بدترین خاطرات جندگیمم مینویسم واستون .

 

تقریبا 1 سال پیش بود که از طریق همین سایت شهوانی با یه پسره بی غیرت آشنا شدم که با جنده بودنم اوکی بودو اتفاقا خوششم میومد ازین کارم . به خاطر اون خاطره های بدی که از بعضی از مشتریام داشتم بهش پیشنهاد دادم که موقع سکس بیاد تو خونم و حواسش بهم باشه و منم در مقابل هر وقت خواست بهش مفتی کون و کس بدم . حالا بریم سراغ داستان اصلی .یکی از مشتری های قدیمیم که ازون خوش حساباش بود و از همون اوایل جندگیم باهاش سکس میکردم یکی از دوستاشو بهم معرفی کرد واسه ی سکس آنال . البته خبر داشت که نرخ سکس آنالم دوبرابره و به هرکسیم کون نمیدم . خلاصه شماره ی منو داد به دوستش و مرده زنگ زد . باهم حرف زدیم و یکم من از خودم گفتمو اونم از خودش گفت . قرار شد بار اول همدیگه رو بیرون ببینیم که اگه من ازش خوشم اومد و اونم منو پسندید برسیم به سکس . تویه یه کافی شاپ قرار گذاشتیم .

 

یه مرد 45 ساله ی قد بلند و هیکلی بود که از تیپش میبارید ازین مایه داراست . قیافه ی جذابی نداشت اما هیکلش خیلی روفرم بود . منکه به دلم نشست . اونم وقتی سینه هاو کون و لبایه منو دید که همونجا سیخ کرده بودو اصرار داشت که همین الان بیا بریم خونه و سکس کنیم . اما من چون باید امید(همون رفیق بیغیرتمو ) خبر میکردم بیاد هرچی اصرار کرد قبول نکردم و گفتم باشه واسه فردا . راستی اسم این آقا خوش تیپه هم علی بود . قرارمون تموم شد و من اومدم خونه و با امید هماهنگ کردم که فردا 1 ساعت زودتر بیاد و مشروب بیاره که بخورمو حسابی هات شم . اینم بگم که علی به من گفته بود که فقط کون میخواد و کس نمیخواد و میخواد سکسمون هاردکور و بانداژ سکس باشه که منم گفتم نرخش میره بالاتر و اونم قبول کرد. میگفت لذتی که از کون کردن میبره واسش یه چیزه دیگست . فردا از راه رسید و منم صبح رفتم یه کاستوم خریدم . برگشتم خونه و بعد از خوردن ناهار و یک ساعتی خوابیدن بلند شدمو رفتم حموم و حسابی خوشگل موشکل کردم واسه علی جون .

 

تو تمام این 4 سالی که جنده بودم واسه هیچ مشتری اینقدر به خودم نرسیده بودمو علی خیلی واسم تازگی داشت . یه تاپ شلوارک پام کردمو موهامو دم اسبی بستم . راستی از قیافم بگم .موهامو اکستنشن کردمو تا رو باسنمه و موهام مشکین . اون روز لنز آبی گذاشته بودم . و شورت و سوتینم نپوشیده بودم که سینه هامو کامل مینداخت تو چشم . منتظر امید بودم که از راه رسید و با دیدن قیافم حسابی خشکش زد . گفت چه خبرته جنده خانم . مگه میخوای به دوس پسرت بدی که اینجور خووشگل کردی . خلاصه نشستیم به پیک زدن و خندیدن و رقصیدن . امید با دیدنم ناجور سیخ کرده بود اما هرکاری کرد ندادمش . گفتم انرژیمو نیاز دارمو اونم به اجبار قبول کرد . یه دفه صدای آیفون اومد . فهمیدم علیه . امید رفت تو اون یکی اتاق و درو هم از داخل قفل کرد . منم بلند شدم درو زدم که علی بیاد بالا . دوباره صدای زنگ در اومد که رفتم درو براش باز کردمو کلی واسش دلبری کردمو عشوه خرکی اومدم . اونم که از دیدن من حسابی کف کرده بود . یه لحظه هم نمیتونست چشم از سینه هام برداره . کیرشم که معلوم بود سیخ شده و حالش خرابه …

 

خلاصه نشستیم به مشروب خوردن . البته من همون موقشم مست و پاتیل بودم . خلاصه چندتا پیک که زدیم من رفتم تو اتاق خوابمو کاستومو پوشیدمو علی رو صدا زدم که بیاد تو . علی از قبل گفته بود که دوس داره منو ببنده و وحشی بکنتم . واسه ی همین بهش گفته بودم ازین طناب نازکا همراش بیاره که آورده بود . منو حالت داگی وسط تخت نشوند و اول دستامو کنار هم گذاشت و با طناب بستتشون . بعدشم دستامو بست به بالای تخت . پاهامم نیمه باز کرد و هر کدومو به یه طرف تخت بست . بعد از اینکه بستتم اومد سمتمو کیرشو کرد تو دهنم و منم شروع کردم به ساک زدن و با دل و جون خوردن کیرش . تخماشو میخوردم . کیرشو لیس میزدم . تف میزدم از بالا تا پایینه کیرش و تو دهنم جاش میدادم . کیرش تقریبا 18 سانتی بود نه کلفت بود نه باریک . کیرش خوش فرم بود و البته خداروشکر شیو شده ! اینقدر کیرشو ساک زده بودم که مثه یه تیکه سنگ شده بود .

 

 

بعد از اینکه ساک زدنم تموم شد افتاد به جون لبامو و ازم لب میگرفت . گردنمو میخورد . گوشمو میخورد . سینه هامو لیس میزد و میخورد . همونقدری که من بهش حال دادم اونم به من حال داد . و دوباره کیرشو کرد تو حلقم ..این دفه مثه وحشیا تلمبه میزد و داشت خفم میکرد . منم با اینکه دکتری ساک زنی دارم ولی دیگه آخریا داشتم خفه میشدم از شدت تلمبه زدناش . بعد از اینکه حسابی واسش ساک زدمو کیرشو سیخ سیخ کردم اومد سمت سینه هامو شروع کرد به خوردنشون و گاز گرفتنشون . من به حدی رویه سینه هام حساسم که وقتی علی داشت میخوردتشون خیسه خیس شده بودم . حدود 5 دقیقه ای سینه هامو خورد و بعد از اینکه حسابی آب کسمو درآورد کیرشو که هنوزم سیخ بود و یه کاندوم کشید روشو گذاشتش دم سوراخ کونم . با یه ذره فشار دادن و ور رفتن با سوراخ کونم کیرشو آروم آردم فرستاد تو کونم . اولش که هنوز جا باز نکرده بود و تا اخر نرفته بود یواش تلمبه میزد . اما همینکه کیرش جا باز کرد و تا آخر کونم رفت مثه وحشیا تو کونم عقب جلوش میکرد و منم فقط آه و ناله میکردم . اولش یکم درد داشتم چون داشت مثه وحشیا میکردتم و کونم هنوز عادت نکرده بود . اما هرچی که بیشتر میگذشت عالی تر میشد و فقط لذت میبردم . حدود 10 دقیقه ای شد که داشت از کون میکردتم .

 

 

آخریا دیگه خسته شده بودم و حس میکردم دیگه نای تحمل کردنو ندارم ولی واسه ی اون انگاری تازه شروع داستان بود . معلوم بود یه چیزی خورده یا اسپری زده وگرنه تا الان باید ارضا میشد . هرچی بیشتر میگذشت اون وحشی تر میشد و تندتر میکردتم . دیگه کم کم صدام دراومده بود که میگفتم خسته شدم و چرا ارضا نمیشی اما اون هیچ توجهی نمیکرد و فقط تلمبه میزد . موهامو از پشت مثه وحشیا میگرفت و سرمو میکشید سمت خودشو تو گوشم میگفت لذت ببر جنده خانم و اینقدر غر نزن . حدودا یه 10 دقیقه دیگه به کارش ادامه داد تا بالاخره ارضا شد و بی جون افتاد روی تخت . و منم تویه همون حالت بسته خودمو خم کردم و افتادم به شکم روی تخت . حس میکردم با این شدتی که علی منو کرده تا چند هفته نمیتونم کون بدم . اما برام لذت بخش بود . اولین سکسی بود که تو این سالها ازش لذت برده بودم و واقعا برام سکس بود . بعد از اینکه یکم حالش جا اومد دست و پامو باز کرد و هر دوتا رفتیم دستشویی و خودمونو تمیز کردیم و پولمو داد و ازم خدافظی کرد و رفت . وقتی که رفت امید لخت از اتاق اومد بیرون و کیر به دست وایساده بود جلویه من . بهش گفتم من دیگه امروز حال ندارم و نمیتونم سکس کنم . اما خب دیگه اونم شق کرده بود و حالیش نبود منم دیدم نامردیه قبول کردم که بهش بدم. خخخخخ .. البته راهی نداشتم جز قبول کردن …

 

 

اومد سمتمو دوباره شروع شد . نقطه ضعفمو میدونست . افتاد به جون سینه هامو اه و اوهمو دراورد . وقتی که حسابی سینه هامو خورد رفت سراغ کونم و کسم و شروع کرد به لیس زدن و انگشت کردن کسم . وقتی که حسابی خیس شدم کیرشو گذاشت در کسمو شروع کرد به کردنم . بیچاره هنوز 5 دقیقه تشده بود که آبش اومد و بی حال افتاد کنارم . منم وقتی که دیدم ارضا شده بلند شدم و گفتم من دارم میرم حموم و توام دیگه بلند شو برو . وقتی از حموم اومدم دیدم رفته . منم با خیال راحت رفتم تو اتاق خواب و تا خود صب خوابیدم .

***

من عاشق جندگیم و واقعا ازین کار لذت میبرم . اگه هم داستان جذاب نبود به جذابیت خودتون ببخشید چون دفه اولمه که داستان مینویسم. دوستون دارم . بوس بوس
نوشته: مرجان جون

4 Replies to “زندگی‌ یه پلنگ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*